7 Ekim 2010 Perşembe

Yer Gök Aşk Dizisi 8.Bölüm İzle


Bölüm Özeti

Toprak’ı Yusuf’un gönlüne sokmaya çalışan Sultan, karşısında Remzi’yi bulur ancak Sultan vazgeçmez. Toprak’la Yusuf’u yakınlaştırmak için ilk adımı atar… Havva konaktan gidince, Betül Yusuf’la yakınlaşmak için her fırsatı kullanır. Hamiyet, Betül ve Yusuf’un mürvetini görmeyi kafasına koymuştur. Ancak Sultan, Yusuf’un gerçek duygularını öğrenir.

Bu sırada, Havva’ya saldırdığı düşünülen şüpheliler yakalanmıştır. Havva, düzmece saldırı hikâyesiyle ilgili açık vermeye başlar. Cüneyt de kendisini kimin ihbar ettiğini öğrenir.Havva, Yusuf’a yakın olmak için yeni taktikler geliştirir. Ancak Havva’nın bile beklemediği bir şey olacaktır.

Toprak’ı geri döndürmeye kararlı olan Sıtkı, evliliğini kurtarmak için birisiyle gizli bir anlaşma yapacaktır?Havva, Yusuf’un duygularıyla ilgili ilk açığını yakalar. Yusuf’a bir sürpriz yapmaya karar verir. Bu sırada, Toprak da Yusuf için başka bir sürpriz hazırlamaktadır.

Yusuf’tan hiç beklemediği bir darbe alan Betül konağı terk edecek midir? Yusuf, Havva’nın konağa dönmesi için kimi kullanacaktır?Yerle gök kadar farklı iki kardeşin, Havva ve Toprak’ın; Yusuf’un yüreğine düşen iki yangının hikâyesi.

Yer Gök Aşk Dizisi 8.Bölüm HD İzle


ekranlardan.blogspot.com

0 yorum:

Yorum Gönder